FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Raoul Bellanova odchovanec AC a fanoušek Interu

07/07/22 - Raoul se pohybuje rychle. Naučil se to už v dětství, kdy projevil veškerou svou touhu hrát fotbal tím, že běhal rychleji než ostatní.


Přehled transferů v létě 2019
20/08/19 - Přinášíme vám přehled všech zajímavých přestupů Interu v létě 2019. Do Interu přišli hráči z velkým týmů. Z Manchesteru United posílili ofenzivu Romelu Lukaku a Alexis Sanchéz. Obranu vyztužil zdarma kapitán Atletika Madrid. Do zálohy přišel například Stefano Sensi a Nicolla Barella.

Inter naopak opustili dlouholeté opory Joao Miranda, Mauro Icardi a Ivan Perišič. Po pouhém roce odešel i Radja Nainggolan.

Představení všech nových hráčů
12/07/18 - Už jsi viděl vítací videa nových posil, které vytvořil mediální středisko Interu? Teď máš možnost. Nově přidáno představení Šime Vrsaljka.

Zimní mercato 2017: shrnutí
01/02/17 -
Leden vystřídal únor a tak je tu konec přestupového okna. Byli jsme svědky povedeného nákupu i ukončení trápení některých hráčů. Pojďme se tedy podívat na uskutečněné transfery.

Letní mercato 2016: Velké shrnutí
04/09/16 -
V poslední srpnový den ve 23 hodin se oficiálně uzavřelo italské přestupové okno otevřené od prvního července. Italské kluby rozhodně nešetřily a byly ochotny utratit rekordní částky. To potvrzuje i statistika množství utracených financí, ve které se Inter v rámci Evropy umístil na osmém místě. Shrňme si tedy příchozí posily i odchozí hráče.

Inter utratil za Kondogbiu víc než 30 milionů eur!
21/06/15 -
Obrovské překvapení si vedení Interu připravilo pro fanoušky. V době, kdy se již několik let po sobě hlásá, že klub musí kvůli finančním fair-play pravidlům UEFA šetřit. Kupuje hráče zřejmě za 36 milionů eur! Černomodrý dres bude oblékat Kondogbia, který s velkou pravděpodobností bude třetím nejdražším hráčem v historii klubu. V roce 1999 stál Christian Vieri 46 milionů a o tři roky později Hernan Crespo 45 milionů eur.


Hodnocení: Inter se snažil tým posílit
03/02/15 -
Jak dopadl právě skončený přestupový termín? Dá se hodnotit jako jeden z nejpovedenějších v posledních 5 letech. Do obrany přišel Davide Santon, do zálohy Xherdan Shaqiri a Marcelo Brozovič, góly má za úkol dávat Lukas Podolski. Za jakých podmínek přišli a co od nich můžeme čekat?

Davide Santon se vrací do Interu
03/02/15 -
Davide Santon je oficiálně hráčem Interu Milán. Do klubu se vrací zatím jen na hostování do konce sezony. Pokud odehraje 10 zápasů v základní sestavě, Inter ho bude muset v červnu koupit za 3,8 milionu eur, v opačném případě si to může rozmyslet. Podle serveru Transfermarkt je cena hráče 8 milionů eur.

Přichází talent ze Slovenska: Dominik Guláš
03/02/15 -
Do mládežnického týmu Interu přišel 15letý Slovák Dominik Guláš z Nitry. Středový záložník narozený 28.6.1999 vyniká dobrou technikou, zvládá souboje jeden na jednoho a je velmi rychlý.

Brozovic jde nejprve na 2 roky hostovat
27/01/15 -
Inter oficiálně oznámil příchod 22letého chorvatského záložníka. Marcelo Brozovič bude v Miláně nejprve 2 roky hostovat. Chcete vědět detaily o smlouvě a znát jeho první smlouva? Čtěte dál.

>> Starší