FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Recoba dal gól přímo z rohu
01/05/07 - Recoba 01/05/07 - Alvaro Recoba má konečně pořádnou radost. Po roce znovu vstřelil gól a může říct: "Toto scudetto je i moje." Jak se přiznal, chtěl ho moc dát, protože na stadionu měl celou svoji rodinu. Gól to však nebyl ledajaký. El Chino skóroval přímo z rohu. Stalo se tak krátce po té, co v druhém poločasu vyrovnalo Empoli na 1-1. Recoba gólmana hostí hodně zaskočil. Ten vůbec nečekal střelu přímo na bránu a přestože se dokázal vrátit do brány, míč v rukou neudržel a spadl mu za čáru.

"Přisahám, že rád jsem byl už jen za to, že hraju," smál se Recoba. "Hrál jsem, dal jsem gól, tak doufám, že jsem se stal opravdovou součásti těchto oslav." Po skončení zápasu přišly za hráči na trávník jejich děti a spolu s nimi oslavovali patnácté scudetto, o kterém se rozhodlo již v minulém kole. Připraveny byly ohňostroje, balónky a velké transparenty. Recoba na titul získaný na hřišti čekal deset let a teď když ho konečně získal, je na odchodu.

pokračování...  


"Chci si fotbal užívat. Uvidíme, co se stane do konce sezony," říká uruguayský fotbalista. "Problémem je, že nehraju pravidelně. Pak se necítím součástí týmu. Teď se zaměřuji na Copu America."

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 01/05/07 - Luis Figo svůj záměr stále nezměnil
Další článek: 03/05/07 - Duben – do finiše na půl plynu
1015


Diskuze

225


 
Související články
Už počtvrté v sezoně s Empoli