FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Podceňovaný Mariano Gonzales
23/05/07 - Mariano Gonzales 23/05/07 - Do klubu přišel v létě z Palerma a jako nováček bez známého jména se z něj podle očekávání stal náhradník. V Serii A hrál v základní sestavě jen třikrát, ve zbylých deseti utkání byl na hřišti v průměru posledních deset minut. Když se řekne Mariano Gonzales fanoušci si většinou vybaví rychlíka, který je sice aktivní, ale příliš mu to nejde a se spoluhráči si nerozumí. Přesto je však tento Argentinec, pokud vezmeme v úvahu podíl na gólech, platnější než někteří jeho slavnější spoluhráči.

Mariano Gonzales - profil

Z pětadvaceti hráčů, kteří se letos za nerazzurri zahráli v lize, byli na hřišti jen tři hráči kratší dobu než Mariano. I tak mu odehraných 335 minut stačilo na to, aby zařídil tři branky. Na dvě nahrál a třetí vybojoval tak, že byl faulován a gól padl z penalty. Jeho spoluhráči jako Patrick Vieira, Maxwell, Santiago Solari, Esteban Cambiasso, Olivier Dacourt, Alvaro Recoba, Julio Cruz či dokonce Hernan Crespo víc asistencí na gólech nenasbírali.

pokračování...  


Šestadvacetiletému Gonzalesovi se dařilo i v Italském poháru, kde dostával od Manciniho větší prostor. V osmi utkáních zasáhlo do hry hned 31 hráčů a on byl čtvrtým s nejdelším pobytem na hřišti. I zde nahrál na dvě branky a třetí padla z přímého kopu, který se konal po faulu na jeho osobu. V klubové tabulce asistencí mu tak v této soutěži patří druhá příčka. Lepší byl jen Figo. Navíc dokázal vstřelit jednu branku sám.

V Lize mistrů hrál třikrát. V Mnichově na sebe upozornil nečekanou a povedenou ranou z 28 metrů do břevna.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 23/05/07 - Jak je Figo pro tým užitečný
Další článek: 23/05/07 - Interu nejdou přímé kopy
1032


Diskuze
d56   (23/05/07 14:10:24)

Tu Mančini urobil velkú chybu.Gonzales mal dostat viac šancí.


304