FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Do Regginy pro tři body
19/10/07 - Reginna Vieira19/10/07 (rihy10) - Inter bude chtít potvrdit svou dobrou formu i po reprezentační přestávce a upevnit si tak své první místo v ligové tabulce v zápase v Reggině. Výkop utkání je naplánován v sobotním termínu ve 20:30.

Zatímco Inter se díky výhrám v Římě a s Neapolí vyšvihl na první příčku, Reggina se nachází na úplně opačném konci Serie A. Za sedm dosavadních zápasů nasbírala pouhé čtyři body za čtyři remízové výsledky. Hůř je na tom pouze Livorno, které se krčí na posledním místě s dvěma body (jeden z nich je ze zápasu s Interem). Milánským stále chybí Marco Materazzi, zraněn je i Dacourt. Naopak se konečně uzdravil Patrick Vieira, který již v týdnu odehrál 30 minut za Primaveru a je připraven nastoupit. Nejspíš se tak přidá ke Cambissovi do středu zálohy a Stankovič by tak konečně v příštích zápasech mohl zase hrát na kraji. Výkony srbského reprezentačního kapitána nebyly, hrál-li uprostřed, nijak oslňující. Zlatan Ibrahimovič si možná po reprezentaci odpočine, aby byl 100% fit na zápas Ligy Mistrů v Moskvě.

pokračování...  


Kouč Ficcadenti nemá svou pozici nijak jistou a o to více bude chtít urvat v tomto zápase nějaký ten bodík. Chybět mu ale možná bude klíčový útočník Amoruso, u kterého nevíme, zda si stihne doléčit své svalové zranění. Zdravotní potíže mají i Miguel Garcia a Kris Stadsgaard. U jiného hráče víme to, že nenastoupí, naprosto jistě. Jedná se o středopolaře Francesca Modesta, který je suspendován.

Pravděpodobné sestavy:
Reggina: Campagnolo; Lanzaro, Valdez, Cherubin, Aronica; Vigiani, Barreto, Cascione, Hallfredsson; Cozza; Ceravolo
Inter: Julio Cesar; Maicon, Samuel, Chivu, Maxwell; Figo, Vieira, Cambiasso, Cesar; Crespo, Adriano

Nominace Interu:
1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni, 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Maxwell, 13 Maicon, 24 Nelson Rivas, 24 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 7 Luis Figo, 11 Luis Jimenez, 14 Patrick Vieira, 15 Olivier Dacourt, 19 Esteban Cambiasso, 21 Santiago Solari, 30 Pelé, 31 Cesar, 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Cruz, 10 Adriano, 18 Hernan Crespo, 29 David Suazo.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 16/10/07 - Tribuna Curva Nord bude proti Janovu zavřená
Další článek: 21/10/07 - Těsná výhra z močálu
1130


Diskuze
Inter-ol   (20/10/07 02:53:35)

Pravda, sestava se vždy velice těžce odhadje. Zvlášť při širokém kádru. A s tím Stankovičem - stane se. Hlavně, že je napsané
super preview, dobrá práce. 

rihy   (19/10/07 22:33:50)

Opraveno. stankoviče jsem si nevšiml, omlouvám se. Od toho jsou předpokládané a je přirozený že úplně pak neodpovídají
skutečnosti. Bohužel nejsem v kontaktu s Mancinim, který mi tedy nemůže říct na kterém webu je pravděpodobná sestava uvedena
správně.

Inter-ol   (19/10/07 19:29:00)

Kde prosim beres vzdy ty pravdepodobne sestavy. Vzdy jsou tak nejmene o 4 hrace odlisne nez ta skutecna? Ted v ni dokonce mas i
Stankovice, ktery ani neni nominovany na zapas. 


218


 
Související články
Těsná výhra z močálu