FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Stankovič půjde možná na operaci
19/12/07 - Stankovic 19/12/07 - Roberto Mancini má obavy. Pokud by musel Dejan Stankovič na operaci, bylo by to pro tým velké oslabení. V tom případě bude v lednu žádat vedení klubu o zakoupení dvou posil. Stankovič totiž není jediným vážně zraněným záložníkem. Interu se rozpadla středová řada a zatímco návrat Patricka Vieiry je naplánován na polovinu ledna, Luis Figo a Olivier Dacourt nadále zůstávají na marodce.

Dacourtovi sezona skončila po zranění kolena. Figo by měl po zlomenině lýtkové kosti začít trénovat během ledna. Vieira se po zranění lýtka v říjnovém zápase s CSKA pomalu dává dohromady. Původní odhad byl, že bude k dispozici v půlce února, nyní vše nasvědčuje tomu, že bude o jden měsíc rychlejší. Stankovič měl několik měsíců bolesti v patě. Protože se to nelepšilo, začalo se uvažovat o operaci. "Stankovič pro derby připraven nebude," říká kouč. "Pokud půjde na operaci, je možné, že ho ztratíme až na tři měsíce. Naše přestupová politika závisí na jeho zdraví. Když to nebude lepší, budeme muset vyřešit pár otázek."

pokračování...  


"Původně jsem počítal s tím, že v derby bude hrát. Teď budu rád, když začne po vánocích," tvrdí Mancini, kterému by se v současnosti nejvíce líbil příchod Enza Marescy ze Sevilly. Zatímco on by posily bral okamžitě, prezident a majitel Interu Moratti to neustále odmítá.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 17/12/07 - Mancini: Cruz je stále lepší
Další článek: 19/12/07 - Adriano chce v Brazílii zůstat
1171


Diskuze

192