FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Martins se vrátil do Interu
14/05/08 - Martins 14/05/08 - Exútočník Interu Obafemi Martins dnes navštívil hráče nerazzuri při tréninku v Centro Sportivo Angelo Moratti kde se po dlouhé době pozdravil se svými bývalými spoluhráči. "Byl jsem v Itálii na pět dní na dovolené", zpovídal se Oba pro Inter Channel.

"Jsem stále Interistou a nemohl jsem si nechat ujít tuto příležitost pozdravit tým před důležitým duelem s Parmou. V Anglii jsem s mým týmem (Newcastle) hodně zaneprázdněný, ale vždy jsem si našel chvilku, abych se podíval, jak se Interu v Itálii vede v průběhu celého roku."

Na otázku, co si myslí o novém objevu Interu Mariovi Ballotellim, který rychlými kroky jede ve stopách tohoto Nigerijského střelce, odpověděl: "Maria jsem viděl a prohodil s ním pár vět. Řekl jsem mu, že je výborný hráč a že musí pokračovat ve svých výkonech, které podával doposud," uzavřel rozhovor Oba Oba.

pokračování...  


Foto z dnešní návštěvy si můžete prohlédnout tady.

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 14/05/08 - Matka Adriana: Chcel sa zabiť
Další článek: 15/05/08 - Matrix: Je to za mnou
1317


Diskuze
goal   (15/05/08 15:33:14)

Tak trošku naivně jsem si skutečně přál, že martins, můj oblíbený fotbalista, se skutečně vrátí do interu jako hráč.... škoda

goal   (15/05/08 15:33:00)

Tak trošku naivně jsem si skutečně přál, že martins, můj oblíbený fotbalista, se skutečně vrátí do interu jako hráč.... škoda


254