FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mourinhův tým čeká ostrý start - Sampdoria Janov
29/08/08 - Mourinho 29/08/08 - A je to tu! Už zítra začíná nový ročník Serie A a obhájce titulu Inter Milán zajíždí ke svému prvnímu utkání do Janova, kde ho od 20.30 čeká těžké utkání se Sampdorií. Bude to tak první ligový zápas pod koučem Mourinhem. Dokáže navázat na svého předchůdce a nastartuje se svým týmem cestu za obhajobou vítězstvím?

Není pochyb, že ze hřiště Sampdorie se budou vozit body jen těžko a ani loni tam Inter nedokázal vyhrát. Výsledkem byla remíza 1-1, trefil se Crespo. My už známe téměř celou jedenáctku Nerazzurri, která se o to pokusí. "Budou to Julio Cesar, Douglas Maicon, Esteban Cambiasso, Marco Materazzi, Maxwell, Dejan Stankovič, Sulley Muntari, Javier Zanetti, Zlatan Ibrahimovič a dva další," proradil Mourinho. Tipem webu FCInterMilano.com jsou Mario Balotelli a Amantino Mancini. Nedá se předpokládat, že pokud bude dotažen přestup Ricarda Quaresmy, že se hned zařadí do základní sestavy. A na případ Quaresma se novináři Mourinha také neopomněli zeptat. "Nechci vykládat žádné lži. V tuto chvíli je Quaresma hráčem Porta a Pelé patří nám," vypověděl Mourinho. "Ale Pelého na Sampdorii nepovolám, protože by to už dnes nebo zítra tak nemuselo být."

pokračování...  


Největší hrozbou pro obranu Interu bude jistě Antonio Cassano, který své hostování z Realu Madrid proměnil v přestup. "Je to skvělý hráč. Studoval jsem jeho hru a hodně jsem o něm poslední týden přemýšlel," prozradil Mourinho. Cassano bude mít možná trochu ulehčenou pozici, protože Interu chybí spousta zraněných obránců. Chivu by měl být fit až příští týden, dále jsou zranění Rivas, Burdisso i Samuel. Chybí i záložníci Vieira s Dacourtem. Cordobu sice v nominaci najít můžeme, ale nastoupí jen kdyby se nedejbože někdo zranil.

Sampdoria, 6.tým loňského ročníku, poněkud obměnila kádr. Po šesti letech opustil tým Sergio Volpi, v kádru už není ani zkušený Luigi Sala nebo pravý bek Christian Maggio. Naopak k týmu se přidal, vedle Antonia Cassana, Daniele Dessena z Parmy, a také Stankevicius z Brescie. "Hrát na začátek s Interem, to je hrozné. Tyto týmy vám ale dodávají motivaci a jednou je porazit musíte. A proč by to nemohlo být hned v prvním kole?" ptá se záložník Sampdorie Palombo. Janovskému týmu budou kvůli zranění chybět útočník Bellucci a brankář Castelazzi.

Nominace Interu:
Brankáři: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni.
Obránci: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 19 Esteban Cambiasso, 6 Maxwell, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi.
Záložníci: 5 Dejan Stankovic, 7 Luis Figo, 11 Luis Jimenez, 15 Olivier Dacourt, 4 Javier Zanetti, 20 Muntari, 33 Amantino Mancini, 36 Francesco Bolzoni.
Útočníci: 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Ricardo Cruz, 18 Hernan Crespo, 45 Mario Balotelli.

Zdroj: FCInterMilano.com/channel4.com/goal.com/vfotbal.cz


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 29/08/08 - Suazo se upsal Benfice Lisabon
Další článek: 01/09/08 - Quaresma již patří Interu
1429


Diskuze

314