FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mourinho: Adriano by měl zapracovat na své image
02/04/09 - Mourinho 02/04/09 - José Mourinho byl hostem včerejší talkshow na stanici Italia Uno.

"Maicon by podle doktora mohl odehrát poslední ligový zápas. Tento zápas by mohla být taková oslava," toto byla první slova trenéra Mourinha jako hosta Chiambrettiho noční show. Bohužel se tak v případě Maicona potvrdily obavy, že se jedná o vážnější zranění, než se původně zdálo. Původní odhady říkaly něco o měsíční pauze, která se dle slov lékaře Franca Combiho protáhne až na dva měsíce.

"V začátcích to tu nebylo lehké, ale od té doby, co jsem se stal trenérem Interu, není zde většího Interisty. Chci vyhrát tři největší evropské ligy. Vyhrál jsem s Chelsea, chci odvést v Interu to nejlepší, dodržet smlouvu, a potom Španělsko."

pokračování...  


Trenér Interu využil příležitosti a popřál bývalému trenérovi Parmy, AC Milán, Atletica Madrid a italské reprezentace Arrigo Sacchimu vše nejlepší k včerejším třiašedesátým narozeninám. "Psal fotbalovou historii. Se svým týmem (AC Milán) dosáhl mnoho skvělých úspěchů. Byl jeden z nejlepších. Vyhrál jsem LM v Portugalsku, v Interu jsem už deset měsíců a ještě je před námi mnoho práce a já chci pokračovat."

Mourinho se dále rozhovořil o svých trenérských kolezích. "Pro mě je Ferguson boss všech světových trenérů. Je mu 68 a vyhrál dvakrát LM. Mě je 45 a zvítězil jsem 1x, ale až se mě na totéž za 23 let zeptáte, možná to bude jinak. Je mnoho trenérů, kteří LM vyhráli, protože se hraje každý rok, ale je tu pouze jeden trenér, který ji vyhrál dvakrát, ale i prohrál poté, co vedl 3:0." (Mourinho naráží na trenéra AC Carla Ancelottiho)

Poté se mluvilo o hráčích, kteří jsou aktuálně součástí kádru italského úřadujícího šampióna a o těch, o kterých se mluví, že by mohli být součástí klubových plánů do budoucna. Mourinho k tomu řekl: "Myslím, že Ibra v Interu zůstane. Santon je velmi dobrý, jeho debut proti AS v zápase Coppa Italia byl historickou událostí. Mýlil jsem se, když jsem kupoval Quaresmu? Kdo ví? Ale mezitím dostal příležitost Santon, který bude tváří italského fotbalu po příštích 15 let. Přijde Essien? Je to velký hráč, ale nevím, jestli ho Inter může z Chelsea vykoupit. Drogba? Příští rok bude zase o rok starší."

José Mourinho se dále vyjádřil i k údajnému večírku, který měl pořádat Adriano ve svém domě v Brazílii. "Adriana uvidím v pátek, ještě jsem s ním nemluvil. Ale musí za to převzít odpovědnost, učit se, jak být správný profesionál, a také se musí učit pracovat a vylepšit svou image."

Jak zaznělo slůvko "image", Mourinho byl ihned moderátorem talkshow tázán na svou image mrzutého, tvrdohlavého trenéra. Mourinho zavtipkoval: "Ani Ježíš nebyl všemi milován."

Zdroj: inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 31/03/09 - Raiola o Ibrovi: Myslel si, že Nedvěd je blázen
Další článek: 03/04/09 - Muntari: Rasismus je nepříjemný, co ale můžu dělat?
1631


Diskuze

353