FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Stankovič: Mourinho je už minulost
20/08/10 - Stankovic 20/08/10 - Dejan Stankovič je plný sebevědomí a myslí si, že se Interu před začátkem nové sezóny podaří přidat do sbírky trofejí další dva poháry.

Po čtvrtečním ranním tréninku promluvil srbský záložník s médii. "Každý den jsme se s Benitezem naučili něco nového. Předává nám své poznatky a my jsme připravení. Jsme dostatečně zkušení a v krátkém čase jsme pochopili, co po nás trenér chce."

"Mourinho? Zanechal ve mně mnoho pozitivního, vyhráli jsme treble. Psal historii Interu. Historii. Je to už minulost. Můžeme mu jen poděkovat. Byl skvělý. Ale teď máme další cíle. Pořád jsme hladoví a nechceme zastavit. Zítra můžeme získat další trofej a o sedm či osm dní později další. Na konci roku můžeme získat třetí a uzavřít tak kruh."

pokračování...  


Stankovič si je plně vědom, že zopakovat barcelonských šest trofejí v jednom roce nebude snadné. "Já a Julio Cesar jsme loni říkali, že zisk šesti trofejí je unikátní počin, ale Inter to může dokázat. Bylo by hloupé se předem vzdávat a vypustit to. Musíme dál vyhrávat, pro nás, prezidenta i fanoušky."

V sobotu večer se Stankovič postaví svému bývalému spoluhráči Adrianovi. "Nečekal jsem, že se Adriano vrátí do Itálie poté, co jsem ho viděl hrát v Brazílii. Myslel jsem si, že tam zůstane," řekl Drak, který odehrál více utkání Superpoháru, než kdokoliv jiný (7). "Znamená to, že je připraven na nové výzvy a je zpět na dobré cestě. Přeji mu hodně štěstí."

Od jednoho Brazilce k druhému, Stankovič řekl, co si myslí o mladé hvězdičce Coutinhovi. "Je pořád hodně mladý, ale už ukázal, jaký má talent. Přesto je hodně skromný. Naslouchá a chce se učit. Vedl si opravdu dobře v přípravných utkáních. Má svoji kvalitu, obětavost a touhu se učit novým věcem. Jeho budoucnost je zajištěna."

Během prvního roku pod Mourinhem řekl 31 letý záložník: "Začal jsem na konci a do cíle dorazil v pole position." Jaká je jeho současná pozice? "Je to tým, který se počítá. Všichni jsme přátelé, jsem připraven a čekám, až budu potřeba. Jsem voják ve službách Interu, nezáleží na tom, jestli budu hrát v základu nebo ne. Trenérovi jsem vždy k službám, ať už na hřišti nebo na lavičce."

A bude Dejan Stankovič v sobotu večer na hřišti od první minuty? "Ještě nevím," odpověděl srbský středopolař a účastník letního MS Dejan Stankovič.

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 18/08/10 - I Grandi Interisti – Magica Storia: Útočníci
Další článek: 20/08/10 - Benitez: Konkurence v týmu je klíč k vítězství
1988


Diskuze
Alvarecoba   (20/08/10 11:31:05)

Podle mě Mourinhovi nikdy nešlo o Inter.Trochu mi ten jeho odchod připomínal útěk kapitána z lodi která se ještě ani nezačala
potápět...

adamxxx   (20/08/10 08:48:19)

trosku ma nastval ked odisiel do madridu lebo ja real madrid tak neznasam 


502