FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Samuel Eto'o je král i v asistencích
26/06/11 - 26/06/11 - Na stránkách jste mohli v anketě vybírat tvrzení, které je podle vás pravdivé. Na výběr jste měli možnosti týkající se asistencí v Serii A v této sezoně. Sluší se zdůraznit, že asistence nejsou oficiálně počítané a jednalo se o údaj, který sbírá náš server. Rozdíl oproti klasickým počítaným nahrávkám je v tom, že my se snažíme ke každému gólu najít hráče, který se před střelcem dotkl míče nebo "zařídil" faul, po kterém padla branka. Co tedy byla z nabízených tvrzení pravda?

"Pazzini nenahrál na ani jeden gól." získalo 12 hlasů. Lednová posila Giampolo Pazzini se podílel hned na třech gólech. Dvakrát zařídil penaltu a jednou po faulu na něj, vstřelil Inter gól. "Milito asistoval desetkrát" zvolilo 6 čtenářů. Argentinský střelec aktivní v asistencích byl, v žebříčku mu patří 4.místo. K deseti však měl daleko, FCIntermilano.com mu napočítal 6 asistencí. "Sneijder je nejlepší, má o pět více asistencí než druhý v pořadí." Toto tvrzení získalo druhý největší počet bodů. Pravda je však jiná. Wesley Sneijder naopak druhý v pořadí a na prvního mu chyběly 4 asistence.

pokračování...  


Další tvrzení bylo, že "Maicon není ani v nejlepší pětici." Brazilský bek sice neměl tak povedenou sezonu jako ty předešlé, přesto asistoval sedmkrát a je třetí. Zajímavé je, že poprvé asistoval až v 16.zápase proti Neapoli. Nevěřilo mu 10 hlasujících. Pravdou je tak poslední tvrzení: "Eto'o je nejlepším střelcem nahrávačem." Kamerunský útočník tak kromě nejlepšího střelce vyhrál i v asistencích. Většina tipujících volila správně - 102. Ostatní odpovědi měli dohromady 58 bodů.

Asistence v Serii A 2011/12
Eto'o 12
Sneijder 8
Maicon 7
Milito 6
Stankovič 4
Panděv 4
Kharja 4
Biabiany 3
Zanetti 3
Pazzini 3
Lúcio 2
Thiago Motta 2
Coutinho1
Ranocchia1
Pravidla počítání podle FCInterMilano.com


V žebříčku asistencí v Serii A je vidět několik zajímavostí. Kharja dokázal asistovat na 4 branky, což je stejně jako Panděv a víc než Zanetti či Thiago Motta, kteří na rozdíl od něj byli v týmu celou sezonu. Ani jednou nenahrál na gól Esteban Cambiasso. Zde je těžké najít důvody. Co se týká branek, tak v Interu je sedm let a letos jich dal sedm, což je za celou dobu nejvíc. Takže z tohoto pohledu měl určitě dobrou sezonu.


Zdroj: FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 26/06/11 - Inter v číslech
Další článek: 27/06/11 - Moratti: Gasperini skvěle zapadne
2191


Diskuze

356