FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Lazaret se chystá na odvetu proti AS Řím
17/04/13 - 17/04/13 - Zpackaná sezona a přesto je Inter stále ve hře o jednu trofej. Může vyhrát Italský pohár. Po té, co v jednom zápase doma vyřadil Hellas Veronu a po prodloužení Bolognu, prohrál v polovině ledna první semifinále v Římě s AS 1-2. Dnes večer je na programu odveta. Na vítěze čeká ve finále Lazio, které vyřadilo Juventus.

Bohužel doba je pro černomodré zlá a trenér Andrea Stramaccioni nemá hlavně kvůli zraněným hráčům k dispozici široký kádr. Na marodce je 11 hráčů! Mimo hru jsou Cambiasso, Cassano, Castallazzi, Chivu, Gargano, Milito, Mudingayi, Nagatomo, Obi, Palacio a Stankovič. Navíc další dva hráči jsou diskvalifikovaní - Pereira a Guarín, oba dva obdrželi ve 3 předchozích zápasech 2 žluté karty. A další dva mají menší zdravotní potíže - Juan Jesus a Ricky Álvarez. Kdo tak vlastně vůbec zbyl?

pokračování...  


"Chivu? Stále není v pořádku. Předevčírem ani nedokončil celý trénink. Dnes už trénoval normálně, uvidíme." Stramaccioni bude muset použít mladíky. "V této sezoně jsme nasadili již 13 hráčů z primavery. Marco Benassi byl jedním z nich a jeho výkon byl pozitivní. Zítra by mohl nastoupit. Je mu stejně jako Kovačičovi 18 let. Mohli by hrát vedle sebe."

Kvůli totální krizi v útoku, kde je k dispozici jen Rocchi, hrál v posledním ligovém zápasu v druhém poločasu na hrotu 35letý stoper Walter Samuel. Stramaccioni měl na lavičce mladíky z juniorky, přesto je nepoužil. "Musíte znát souvislosti. Forte přišel z Pisy po třech měsících, co nehrál a v derby dostal další úder. Trénoval s námi jenom třikrát. Columbi k nám na trénink přišel až v pátek. Raději jsem nechtěl riskovat. Samuel hrál z taktických důvodů. Kdyby se mu povedlo vstřelit gól, přesunul bych ho zpět do obrany a Juan by šel na křídlo. Pokud bych měl zdravého útočníka, hrál by ve středu obrany od začátku."


Zdroj: inter.it/fcintermilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 15/04/13 - Stramaccioni: Prokletá sezona
Další článek: 17/04/13 - Inter letos AS Řím ještě neporazil
2587


Diskuze

275


 
 Středa 17/04/13 20:45, Italský pohár, Semifinále 2.z 
INTER2:3AS ŘíM
[rozhovor]
Související články
Inter letos AS Řím ještě neporazil
Stramaccioni: Mým hráčům mohu jen poděkovat
Moratti: Tým udělal vše, co mohl