FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Hráčům začala příprava. Kdo chybí?
12/07/13 -
12/07/13 - Od středy Inter trénuje na novou sezonu. Pod vedením nového trenéra Waltera Mazzarriho, který přišel po úspěšném angažmá v Neapoli, 31 hráčů absolvuje tréninkové dávky v Pinzole. Malé městečko leží na severovýchod od Milána v horách nedaleko známého Trenta či jezera Lago di garda. Kouč na předsezónní soustředění, které bude trvat 13 dní vzal od začátku 31 hráčů. Kádr, z kterého bude vybírat soupisku, tvoří aktuálně 3 brankáři, 10 obránců, 7 záložníků a 5 útočníku. Zbytek jsou hráči primavery, kteří jistě ocení možnost zatrénovat si s borci s A týmu.

pokračování...  V Miláně zůstali Ezequiel Schelotto a Matias Silvestre. Zatímco 24letý argentinský záložník byl v černomodrém dresu půl roku, jeho o čtyři roky starší krajan z obrany na tom není o moc lépe. Po příchodu z Palerma si během jednoho roku zahrál v lize pouze devětkrát. Mazzarri vyhlásil zúžení kádru. Inter hrát evropské poháry nebude, proto si vystačí s menším množstvím hráčům. Černý Petr padl právě na tyto dva hráče, kteří tak čekají na nabídky z ostatních klubů. Stejně je na tom i MacDonald Mariga. Keňan si loni připsal pouhé dva starty. Už tři roky se ho Interu nedaří prodat. Smlouvu má ještě na rok.


Fotogalerie Pinzolo - příprava - zobraz všechny fotky


Samir Handanović 


Chivu a Ranocchia 


Diego Milito 


Walter Mazzarri 


Inter 


Rodrigo Palacio 


Zdravko Kuzmanović 


Walter Samuel 


Inter 


V Pinzole nechybí Zdravko Kuzmanovič, u které se čeká na zajímavou nabídku. Ze Stuttgartu byl sice koupen těsně před vypršením smlouvy za levno, ale prodávat ho za méně než 5 milionů eur klub nehodlá. Podobná je situace u Alvara Pereiry, který se připojí k týmu až 17.července. Uruguayský obránce je také v ohrožení a pokud někdo zacinká s penězi a nabídne zhruba 10 milionů, Moratti se bránit nebude. Pereira za tuto sumu do Milána přišel, v zápasech však neuchvátil a tak by se ho mohl jít zas o dům dál. Raději dřív než později, kdyby mohla jeho cena klesnout.

Cristian Chivu je v Pinzole také. U něj se velmi vážně spekulovalo o tom, že s ním klub chce po dohodě rozvázat smlouvu. 32letý Rumun však chce zůstat, zbývá mu rok do vypršení kontraktu. Zatímco třeba u Julia Cesara, Wesley Sneijdera či Lúcia byl klub nekompromisní, tady se zdá, že to Chivuovi projde. Pokud se tedy nic nezmění, bude to jeho sedmá sezona u černomodrých. Déle je v klubu už jen Esteban Cambiasso a Javier Zanetti. Kapitán se poprvé v kariéře vážně zranil a svůj návrat na hřiště vidí na začátek října. K týmu se připojí až během jeho turné v USA.

Kromě Zanettiho chybí na soustředění i dvě nové posily. Ruben Botta je po operaci kolene a mladíček Diego Laxalt bojuje s reprezentací Uruguaye na Mistrovstvím světa do 20 let. V neděli bude jeho země hrát finále proti Francii po té, co se štěstím vyřadila Irák. Laxalt v poločase střídal a tak je otázka, jestli si finále zahraje.

Z útočníků trénují všichni. Uzdravení Diego Milito a Rodrigo Palacio i nové posily Ishak Belfodil a Mauro Icardi. Po návratu ze španělského hostování je zpět i Samuele Longo, ten by měl ale brzy odejít na další výpůjčku do jiného týmu.


Minimálně do 14.července Mazzarri naordinoval tvrdou přípravu. Pak by snad měly následovat dva přípravné zápasy proti místním klubům. Od 27.července do 10.srpna bude Inter ve Spojených státech amerických.

Brankáři:
Samir Handanovic
Luca Castellazzi
Juan Pablo Carrizo

Obránci:
Walter Samuel
Cristian Chivu
Andrea Ranocchia
Juan Jesus
Jonathan
Ibrahima Mbaye
Hugo Campagnaro
Marco Andreolli
Yuto Nagatomo
Alvaro Pereira

Záložníci:
Esteban Cambiasso
Ricky Alvarez
Mateo Kovacic
Gabi Mudingayi
Joel Obi
Fredy Guarin
Zdravko Kuzmanovic

Útočníci:
Rodrigo Palacio
Diego Milito
Samuele Longo
Ishak Belfodil
Mauro Icardi

Hráči z juniorky:
Isaac Donkor
Leonardo Longo
Patrick Olsen
Morten Knudsen
Niccoló Belloni
Matteo Colombi


Zdroj: fcintermilano.com/inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 08/07/13 - Nové dresy oficiálně zveřejněny
Další článek: 16/07/13 - Turnaj v New Yorku: 1.AC, 2.Inter, 3.Sparta. Scifi?
2627


Diskuze

437