FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Ze Maria chce v Interu zůstat
28/04/05 -

28/04/05 - Jose Ze Maria doufá, že v první sezóně v Interu dokázal dost na to, aby tu mohl zůstat. Brazilský záložník přišel v létě do milánského klubu z Perugie. Začátek sezóny měl výtečný, postupem času ho ale ze základní sestavy vytlačil kapitán týmu Javier Zanetti. Problém byl také v tom, že Mancini ho stavěl stále do obrany místo do zálohy. Až v poslední době si Mancini všiml, že Ze Maria má formu a na postu pravého záložníka hraje velmi dobře.

"Stále mi zbývá rok do vypršení smlouvy a chci zůstat," tvrdí Brazilec, který teprve nedávno vstřelil svůj první gól. "Brzy si s vedením klubu promluvím Rád bych tu byl tak dlouho, jak jen to bude možné. Klub jako je tento nezůstane dlouho bez nějaké trofeje. Všichni si toho jsme vědomi a cítíme odpovědnost."

Proč měl Ze Maria tak dobrý start do sezóny a pak se vytratil? "Sezónu jsem začínal na pravé straně zálohyv předkole Ligy mistrů. Pak jsem hrál pravého obránce, což je pozice na kterou jsem si musel zvykat. V Perugii jsem čtyři pět let hrál v záloze. S obranou jsem měl menší potíže, pak mě kouč dal zpět do zálohy. Je to post, který považuji za vlastní. Věděl jsem, že to v Interu nebude lehké. Důležité je pracovat tvrdě a být k dispozici jako hráč."

O jeho týmové kolegu Adriana má zájem Chelsea. "Chce ho spoustu špičkových týmů. On už ale je součástí jednoho z nich," myslí si Ze Maria.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 24/04/05 - Inter dominoval a Messina střílela góly
Další článek: 28/04/05 - Chelsea chce Adriana za rekordní sumu
490


Diskuze

72