FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mancini k odvetě povolal šest nováčků
14/06/05 -

14/06/05 - Hned bez čtyř hráčů základní sestavy se musí obejít Roberto Mancini při odvetě finále Italského poháru. Kvůli reprezentačním povinnostem na Konfederačním poháru se musí obejít bez obránce Javiera Zanettiho, záložníka Estebana Cambiassa a útočníka Adriana. Navíc je po kvalifikačním zápase na MS zraněn i Vieri a sezóna již dávno skončila pro Recobu, který má zlomený kotník. Z pěti útočníků tak mohou nastoupit jen dva.

Ve 22-členné nominaci se objevují naprosto neznámá jména mladíků z juniorky. Maa Boumsong, Daniele Semenzato, Fabrizio Biava, Marco Andreolli, Nicolas Giani a Matteo Momente. Ani jeden z šestice mladíků si dosud za áčko nezahrál ani minutu. Když z nominace vynecháme náhradního gólmana Cariniho a prakticky nepoužívané obránce Gammaru a Coca, zbyde pouhá třináctka kvalitních hráčů. A to jsem ještě neřekl, že Cordoba a Verón v minulém zápase nehráli kvůli zranění. Kily Gonzales se od reprezentace vrátil s bolestivou zhmožděninou a v Římě utržil další.

pokračování...  


Podle Manciniho je Cordoba téměř v pořádku. "Ještě nevím jestli bude hrát stopera nebo pravého beka. U Veróna uvidíme zítra, jestli vůbec bude na lavičce. Je v pořádku tak na šedesát procent," řekl trenér. "Je opravdu těžké se zbytkem hráčů postavit ideální jedenáctku. AS Řím přijede do Milána s tím, že bude útočit již od začátku utkání. Musíme být neustále v pozoru. Naše šance vidím na 60 ku 40."

Nominace: 1 Francesco Toldo, 15 Fabian Carini - 2 Ivan Ramiro Cordoba, 11 Sinisa Mihajlovic, 13 Ze Maria, 16 Giuseppe Favalli, 23 Marco Materazzi, 24 Carlos Gamarra, 40 Nicolas Giani, 42 Daniele Semenzato, 49 Marco Andreolli, 77 Francesco Coco - 6 Cristiano Zanetti, 7 Andy van der Meyde, 14 Juan Sebastian Veron, 18 Cristian Kily González, 25 Dejan Stankovic, 51 Fabrizio Biava, 55 Maa Boumsong - 9 Julio Ricardo Cruz, 30 Obafemi Martins, 50 Matteo Momente.

Pravděpodobná sestava: Toldo - Cordoba, Materazzi, Mihajlovič, Favalli - Ze Maria, Cristiano Zanetti, Dejan Stankovič, Kily Gonzales - Cruz, Martins.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 13/06/05 - Adriano dvěma góly pokořil Řím
Další článek: 14/06/05 - Samuel a Solari mají zamířeno do Interu
523


Diskuze

82


 
Související články
Inter vyhrál Italský pohár