FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Slavkovski skóroval proti Alto Adige
25/07/06 - 25/07/06 - Mancini postavil na každý poločas dvě rozdílné jedenáctky. Zatímco v té první hráli někteří hráči z áčka, v té druhé již šlo vyloženě o zkoušení mladíků z týmu Primavera. Přestože v prvních pětačtyřicetiminutách byli na trávníku takoví hráči jako Martins, Stankovič, J.Zanetti, Dacoutr, Cordoba či Samuel, jediný gól vstřelil teprve sedmnáctiletý talent Goran Slavkovski.

Švéd, který pochází z Makedonie, si zahrál i druhý poločas. Ze znamých jmen se na hřišti po přestávce objevil například brankář Fabian Carini, který se vrátil z hostování, stejně jako útočník Lampros Choutos. Alto Adige vyrovnalo v 55.minutě. O těsné výhře Interu rozhodl mladý obránce Bonucci.

23/07/05 Bolzano: INTER - Alto Adige 2:1
35' Slavkovski, 63' Bonucci - 55' Dal Piaz

INTER (1.p): Toldo; Andreolli, Cordoba, Samuel, Maxwell; J. Zanetti , Dacourt, Belaid (23' Choutos); Stankovic; Slavkovski, Martins
INTER (2.p): Carini; Bonucci, Marino, Andreolli (71' Orlandoni), Fautario; Montella, Belaid, Semenzato, Choutos; Ribas, Slavkovski
Trenér: Roberto Mancini.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: // -
Další článek: 25/07/06 - Luca Toni je blízko přestupu do Interu
804


Diskuze

123