FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Obránce Burdisso rozstřílel Messinu
30/11/06 - Burdisso Catania 30/11/06 - V odvetě osmifinále Italského poháru se neuvěřitelně rozstřílel Nicolas Burdisso. Argentinský obránce čekal na první gól od září 2004, kdy do Milána přišel. A nezůstalo jen u jednoho. Na výhře 4-0 se podílel dvěma brankami a podle některých zdrojů vstřelil dokonce hattrick. Nejasnosti jsou u gólu na 3-0. Burdisso hlavičkoval, Coppola míč odhlavičkovával z brány a otázkou je, jestli to nebylo za brankovou čárou. Míč se pak od Andreolliho odrazil do sítě.

Inter Milán - Messina 4:0

Tři góly Burdissovi připisuje například La Gazzetta Dello Sport. Oficiální stránky Interu a fotbalové federace však autorství připisují Marcu Anreollimu. To nic nemění na faktu,, že Burdisso byl po zápase spokojen. "Potěšili mě góly i výkon celého týmu," řekl. Inter po vítězství 1-0 v Messině jednoznačně postoupil do další fáze. Ve čtvrtfinále se střetne s lepším z dvojice FC Janov - Empoli.

pokračování...  


"Jsme šťastný, že jsem vstřelil první góly v této zemi. Děkuji Figovi - je lehké skórovat, když dostanete takové centry. To samé platí i u Recoby, Solariho a Mihajloviče v minulé sezóně. Jsou to šampióni, kteří střílí tvrdě a precizně."

Inter vyhrál desáté utkání v řadě. "Messina byla prvních dvacet minut o něco lepší. Pak jsme dali gól a zápas se změnil," řekl trenér Roberto Mancini. "Momentálně jsme v dobré formě. Adriano se stále může zlepšovat. Dnes hrál, přestože neměl. Trápí ho bolesti v zádech, takže předvedl jen padesátiprocentní výkon."

"Marco Andreolli má talent, je mladý a měl by hrát více. Doufám, že ho v příštích měsících využiji více," řekl Mancini. Italský bek byl rád, že dostal šanci. "Jsem šťastný hned ze dvou důvodů," prohlásil. "Hrál jsem a dal jsem gól. Měl jsem při něm trochu štěstí. Povedlo se nám vysoce vyhrát a předvedli jsme velký výkon. Doufám, že jsem trenéra svým výkonem potěšil."

Na posledních pár minut se na trávník podívali i dva mladíci z juniorky - kapitán Simone Fautario a Attila Filkor. Také oni děkovali za důvěru. "Děkuji kouči. Byl to velký večer a velmi vzrušující pro mě." Maďarský hráč se musí v nové zemi adaptovat. "Je to pro mě těžké. Učím se jiný druh fotbalu, než na který jsem byl zvyklý. Tvrdě ale pracuji na mém zlepšení," řekl Filkor.

Mariano Gonzales stejně jako Burdisso prožil na San Siru gólový debut. Nahrával mu na něj po skvělé akci Solari. "Byl jsem na správném místě ve správný čas," okomentoval radostný okamžik Gonzales. "Zřejmě to byl vůbec první gól hlavou v mé kariéře. Věnuji ho mé přítelkyni a všem spoluhráčům."

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 28/11/06 - Inter Milán s přidanou hodnotou
Další článek: 05/12/06 - Češi jedou fandit Interu do Mnichova
895


Diskuze

147