FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Robin Gosens si vykloubil rameno
03/05/23 - Inter potvrdil, že Robin Gosens si po akrobatickém gólu proti Laziu vykloubil rameno. Osmadvacetiletý německý křídelní hráč vstřelil v 83. minutě střetnutí s Biancocelesti důležitý gól, díky němuž se Nerazzurri necelých deset minut před koncem dostali do vedení 2:1. Svěřenci Simoneho Inzaghiho o několik minut později uzavřeli své vítězství gólem Lautaro Martineze. Gosens akrobaticky vyskočil vstříc plachtícímu centru Romelua Lukakua, levou nohou usměrnil míč za Ivana Provedela, ale nešikovně upadl a vzápětí bylo vidět, jak se v bolestech drží za rameno. Poté, co bylo zřejmé, že nemůže pokračovat, ho rychle vystřídal Stefan de Vrij. Inter vydal prohlášení, v němž potvrdil, že Gosens má vykloubené rameno, které mu v šatně ošetřili kluboví lékaři. Zranění by mohlo znamenat konec Němcovy sezóny, přičemž doba rekonvalescence může ve vážných případech trvat až šest týdnů. Jak informoval deník La Gazzetta dello Sport, Gosensovi se podařilo vyhnout chirurgickému zákroku na rameni, ale i tak bude mimo hru nejméně 10 dní. Očekává se, že německý křídelní hráč vynechá zápasy Interu proti Hellasu Verona a Římu a také první utkání semifinále Ligy mistrů s Milánem.