Osmifinále italského poháru: Inter - Empoli 3:2 po prodloužení
19/01/22 - Inter je ve čtvrtfinále Coppa Italia. Proti Empoli se ale pořádně zapotil. Fakt že hráli téměř samí náhradníci v tom ale nehrál žádnou roli. Přestože byl v utkání hraném na Stadio Meazza kvůli další vlně covidové pandemie takřka bez diváků lepším týmem a brzo se ujal zásluhou Alexise Sáncheze vedení, hosté dokázali z minima vytěžit maximum a otočili skóre. Až v samotném závěru, kdy čtvrtý rozhodčí ukazoval, kolik bude nastaveno, vyrovnal na 2-2 polonůžkami kapitán Andrea Ranocchia. Inter byl i v prodloužení jasně lepší, držel míč a vypracovával si šance. V jejich zakončení měl ale trochu smůlu. Rozhodující gól vstřelil ještě v první polovině prodloužení střídající Stefano Sensi. Inter vedení pak již bez problémů udržel do konce.

Středa 19/01/22 21:00, Italský pohár, Osmifinále
INTER3:2EMPOLI