FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Czech unoffical site)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
KLUB
HISTORIE
FANOUŠCI
TV
 


INTER MILÁN - VSTUPENKY (PRODEJ OD 1200 Kč / 50 eur)
Sháníte vstupenky na Inter Milán? Nechte si poradit od věrných fanoušků nerazzurri, kteří pravidelně jezdí do Milána svůj tým podpořit. Při nákupu na různých vstupenkových portálech jsou často nabízeny lístky do horších sektorů a ještě navíc za přemrštěné ceny. Často se stane, že koupíte vstupenku a nakonec se dozvíte, že k ní potřebujete ještě klubovou kartu fanouška (Tessera del Tifoso - Siamo Noi), kterou si musíte za dalších 40 eur zřídit. Bez ní se na stadion nedostanete. Nikdo vás neupozorní na to, že lze pořídit lístek i bez nutnosti vlastnit tuto kartu. Nikdo vás neřekne, že nejlevnější vstupenky jsou na tribunu Curva Nord, kam se dostanete mezi domácí ultras, kde si fotbal téměř neužijete a spíš budete řešit vlastní bezpečnost. Na to, že byste si sedli na svoje sedadlo, můžete rovnou zapomenout. Můžete dokonce zapomenout i na to, že si vůbec sednete. Budete rádi, když budete stát na obou nohách a občas skrz tifosi stojící před vámi a mávající vlajkami uvidíte aspoň kousek hřiště. Na druhou stranu na tento zážitek, vašnivé Interisty neustále fandící, zpívající chorály, prožívající každou akci svého týmu a celkovou atmosféru, do konce svého života nezapomenete. A rádi.


Při brzkém nákupu si musíte dát pozor i na termín zápasu. Přesné časy jsou vždy stanoveny jen na několik budoucích zápasů a tak se vám může stát, že ačkoliv se má hrát v sobotu večer a vy máte dlouho dopředu nakoupené letenky za výbornou cenu na pátek a zpět v neděli odpoledne, italský fotbal neuvidíte. Italská asociace utkání dva týdny před konáním přeloží kvůli vysílání televize na nedělní večer.

Také vám poradíme, které sedadlo a sektor koupit, pokud máte na výběr. Řekneme vám, že přestože na milánské derby a zápas s Juventusem bývá dlouho dopředu vyprodáno, přesto díky spolupráci s oficiálním fanklubem Cechia Nerazzurra dokážeme lístky sehnat. Řekneme vám, že na každé vstupence musí být uvedeno vaše jméno a při vstupu na stadion ho pořadatelé oproti vašemu občanskému průkazu nebo pasu zkontrolují. Pokud nebude souhlasit, dovnitř vás na váš vysněný zápas nepustí.

Nebojte se nás na cokoliv zeptat, na San Siru osobně fandíme Interu Milán pravidelně již více než 15 let a zkušenosti máme opravdu velké. Pokud máte zájem o vstupenky, napište nám na email redakce@fcintermilano.com. Dokážeme sehnat vstupenky již od 1200 Kč / 50 eur. Jedná se o elektronické vstupenky, které si vytisknete doma.


Vstupenky dokážeme sehnat na domácí zápasy Serie A, italského poháru i Ligy mistrů či Evropské ligy. V každém případě vám doporučíme nás kontaktovat co nejdříve. Nejlepší vstupenky jsou prodávany nejdříve.

Hlavně vám ale doporučíme, pokud jste opravdovými fanoušky černomodrých, vstoupit do oficiálního Inter Clubu Cechia Nerazzurra, protože pokud byste členy již byly, tyto řádky byste nemuseli číst ;-)